فروشگاه اینترنتی حاکوب
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

دستکش ایمنی

ضرورت خرید دستکش کار

امروزه تهیه‌‌ی دستکش کار و یا دستکش ایمنی، در مکان‌‌های صنعتی و به طور کلی مکان‌‌های کاری یک لازمه و امر بایدی محسوب می‌‌گردد چرا که اولین عضوی که در معرض آسیب قرار دارد و بیشترین میزان صدمات کاری را به خود اختصاص می‌‌دهد، دست، است. طبق آمار منتشر شده بیش از ۶۰% افرادی که در اثر آسیب به مراکز درمانی و بیمارستان‌‌ها مراجعه می‌‌کنند، افرادی هستند که دستکش کار نداشته‌‌اند و آسیب‌‌های کاری گریبان گیر آنها شده است.

برای هر صنعت و شغل، دستکش کار مخصوص به آن وجود دارد که هر کارفرما و یا فردی برای حفظ سلامت کارگران و افراد جهت حفظ ایمنی کار، ملزم به خرید و رعایت مسائل امنیتی هستند. اما خرید دستکش ایمنی کار ساده‌‌ای نیست و برخلاف اکثریت کارگران که فکر می‌‌کنند هر دستکش سفت و محکمی مناسب حیطه‌‌ی کاری آنها است، اصلا چنین چیزی صحت ندارد.

لذا در این مقاله سعی داریم تا با بررسی کامل فاکتورهای مؤثر در خرید دستکش کار، انتخاب صحیحی را برای شما رقم بزنیم تا ایمنی شما در حین انجام کار کاملا تضمین شده باشد.

نکات خرید دستکش کار

همانطور که مطالعه کردید، خرید دستکش کار امری است که نباید آن را سرسری گرفت و برای حفظ سلامتی شما بسیار ضروری است، اما خرید آن نیازمند در نظر داشتن فاکتوهای مرتبط با آن است که در زیر اشاره می‌‌کنیم:

کاربرد: بسته به نوع کاربردی که از دستکش کار سراغ دارید، باید متناسب با همان حرفه تهیه کنید و ویژگی‌‌های خاص آن را دارا باشد به عنوان مثال دستکش‌‌های حرارتی متناسب با حرفه‌‌هایی نظیر جوشکاری، صنایع ذوب فلزات و کوره و آتش نشانی هستند و باید از جنس آرامید، پنبه نسوز، فورتامید، پوشش آلومینیومی و چرم با پشت اشبالت باشند. یا به عنوان مثال برای صنایع الکتریسیته مانند برق کاری باید جنس دستکش از لاستیک با مواد پلیمری باشد و غیره.

2
دیدگاه‌های نوشته

*
*

    admin 2020-04-28 پاسخ

    من اتریوم رو ماینینگ می کنم، بخشی هم خرید و فروش می کنم.
    با توجه به این که به این ارز ها لقب پول آینده رو دادند و ایران در زمینه ماینینگ بسیار کند عمل می کند پیشنهاد می کنم دوستان حتما سراغ این نوع ارز ها بروند.

    admin 2020-04-28 پاسخ

    من متوجه نمیشم چطور یه نفر مدتی در موردش تحقیق می کنه اما هنوز نمیدونه چطور باید بخره! یعنی مورد ابتدایی رو نمیدونه اما مدتی تحقیق کرده … اگر کسی می دونه به من بگه!