فروشگاه اینترنتی حاکوب
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

کلاه ایمنی

کلاه ایمنی

 سر به عنوان اصلی ترین قسمت بدن نیاز در هر شرایطی به محافظت دارد. حال اگر افراد در محیطی فعالیت می کنند که ممکن است بر اثر سقوط، برخود با اجسام، افتادن و تصادف ضربه‌ای به سر آنها وارد شود استفاده از کلاه ایمنی ضروری می شود. امروزه با توجه به اهمیت این موضوع انواع کلاه ایمنی برای مشاغل مختلف تولید شده است و توصیه می شود هر فرد با توجه به فعالیت خود از کلاه ایمنی مخصوص به کار خود استفاده نماید تا از در زمان حادثه به سر و گردن وی آسیب جدی وارد نشود.

کلاه های ایمنی امروزه در انواع مختلف تولیدمی شود و انواع کلاه در رنگ های مختلف طراحی می شوند و هر رنگ نشان دهنده موضوع خاصی است. فروشگاه حاکوب با گردآوری انواع کلاه ایمنی این امکان را فراهم آورده که صاحبان کار بتوانند هر نوع کلاه ایمنی که مد نظر دارند تهیه نمایند.

نکات مهم در مورد کلاه ایمنی

کلاه ایمنی به عنوان یکی از مهمترین تجهیزات ایمنی مطرح است. به صورت کلی تجهیزات ایمنی را به دو دسته تقسیم می‌نمایند.

– تجهیزاتی که باید در محیط‌های خطرناک نصب شوند.

– تجهیزاتی که توسط افراد فعال در محیط های خطرناک باید پوشیده شوند.

تجهیزاتی که در محیط های کاری باید توسط افراد شاغل پوشیده شود را تجهیزات ایمنی شخصی و یا PPE می‌نامند. افراد با استفاده از این تجهیزات، خود را در مواقع خطرناک حفظ خواهند نمود. کلاه ایمنی که حافظ سلامت سر و گردن است از مهمترین تجهیزات ایمنی PPE است. کلاه، خود می تواند نگهدارنده دیگر تجهیزات ایمنی مانند انواع عینک ایمنی و گوشی ایمنی باشد.

2
دیدگاه‌های نوشته

*
*

  admin 2020-04-26 پاسخ

  با سلام خدمت شما
  بنده مدتی است در مورد بیت کوین و ایتریم در حال تحقیق هستم ولی هنوز نمی دونم چطور می تونم خریداری کنم. لطفا در صورت امکان جهت خرید بنده را راهنمایی کنید.

  admin 2020-04-26 پاسخ

  برای ماینینگ باید یه دستگاه مخصوص این کار رو بخرین که تو سایت آمازون بفروش میرسه که باید ببینید بصرفه هست یا نه ظرفیت دستگاه و سرعت چه جوره از لحاظ پول برق میگم چون انرزی بالایی مصرف دارند و اگر از لحاط خرید بحوای سایت های معتبری تو ایران هستند که خدمات رو ارائه میدن اما مثل یه مدت پیش یهو افزایش چشم گیری داشت می بینید یهو قیمت ها سقوط میکنه من که چند هزار ساتوشی داشتم سود خوبی کردم البته سایت های هستند که بابت کلیک و رای چندین ساتوشی میدن که اونم داستانی داره
  دوستانی که در جریان نیستن ساتوشی به مقدار های کمتر از یک بیتکوین ساتوشی (SATOSHI) میگویند