تولیدی پوشاک حاکوب حسینی

درباره حاکوب : 

گروه تولیدی پوشاک حاکوب در سال ۱۳۹۰ با نام تجاری حسینی با هدف تولید انواع پوشاک کارمردانه، زنانه فعالیت و کسب و کار خود را در ایران آغاز کرد و همواره با اهداف بلند مدت سعی در ارتقاء کیفی و کمی محصولات خود مطابق با استانداردهای روز دنیا داشته است.

حاکوب با اندیشه ای بلند و با استفاده از گروه طراحی خلاق و پرسنل ماهر در امر برش و دوخت همواره در تلاش است با بهترین محصولات و بالاترین کیفیت را به مشتریان خود عرضه نماید.

تولیدات این تولیدی بر اساس نیاز روز بازار کار ایران طراحی می شود و در غالب یک شرکت منطبق بر معیارهای ایرانی در جامعه تولیدی پوشاک ایران حضور دارد.

حاکوب خلق ارزش و تامین رضایت مشتریان را از طریق ارائه محصولاتی با کیفیت برتر، متنوع در طرح و الگو، هماهنگ با نیاز روز و با قیمت مناسب را جستجو می کند و برای دستیابی به آن از یک سو با ایجاد شرایط مطلوب کاری، فرصت لازم برای کسب مهارتها و ارتقاء زندگی کارکنانش از طریق تامین حقوق مادی و معنوی را به وجود می آورد و از سوی دیگر روابطی پایدار با مشتریان و تامین کنندگان را برقرار و حفظ می نماید. در خرید لباس اولین نکته طرح و کیفیت آن است.

بدون شک در تولیدی پوشاک حاکوب نکته مهم تولید با کیفیت است.

به همین جهت گروه تولیدی حاکوب تلاش میکند همواره مواد اولیه مناسب و با کیفیتی را برای تولید انواع پوشاک انتخاب کند.

چرا حاکوب؟

طراحی فروشگاه اینترنتی حاکوب با هدف ایجاد یک فروشگاه در فضای اینترنت و فروش پوشاک صنعتی و ملزومات ایمنی به صورت انلاین صورت می گیرد.این فروشگاه تقریبا تمام نیازهای پوشاک کار و ملزومات ایمنی یک مشتری را در کوتاهترین زمان ممکن تامین می کند و شخص می تواند تنها با چند کلیک هر آنچه را که می خواهد خریداری نماید و از آنجا که فروشگاه اینترنتی حاکوب دارای نماد اعتماد الکترونیک است افراد با خیال آسوده و اطمینان کامل از این فروشگاه اینترنتی اقدام به خرید می کنند. برخی از امکاناتی که در طراحی فروشگاه اینترنتی حاکوب به کار رفته است شامل موارد زیر است:

ثبت سفارش آنلاین

سیستم هوشمند پیگیری

سفارشات ثبت نظرات و انتقادات

سبد خرید

پشتیبانی آنلاین

روش های متعدد ارسال

جستجوی پیشرفته

جهت سفارش پوشاک طبق سلیقه ، طرح و رنگ دلخواه خود با ما تماس بگیرید